2009-04-20

Mõnusa ilma tõttu on see töötuba mõnda aega suletud olnudKlemmid! Ma olen ikka veel elus! [saatanlik naer kulisside tagant]
Taani Kuningriik on üllatanud ääretult meeldiva kevadilmaga, juba teist nädalat järjest püsib kraadiklaas viieteistkümne soojakraadi peal, vahelduv päikeselisus, puud hakkavad vaikselt roheliseks minema, tee ääres õitsevad nartsissid. Linnud hakkavad kell viis hommikul akna taga lõugama ja kass hakkab hommikul kell viis akna teisel pool lõugama. Nagu isegi aru saate, on minust esmakordselt elus saanud varajane ärkaja. Hommikul olin offisis veerand tundi enne tööpäeva ametlikku algust.
Üldiselt muidugi, ega see naljaasi ei ole peale peaaegu kahenädalast puhkust tööle tagasi minna. Nagu David eile tabavalt märkis, nädal puhkust läheb praktikas kiiremini kui üks pärastlõuna offisis. Ja nii ongi.
Suurte uudiste koha pealt nii palju, et minust on ametlikult saanud Tädi. Võrreldes sellega, et mu emast on saanud vanaema ja mu 10-aastasest vennast onu, on mul ilmselt hästi läinud. Tuli tüdruk ära, ma alguses mõtlesin, et lõpuks ometi õiglus võidutseb (Taanis on mu tutvusringkond vist küll ainult poisse sünnitanud), aga pikemalt järele mõeldes sain aru, et tegelikult on ka demograafia ja väljarände statistika mõttes tegemist täiesti loogilise asjade käiguga. Kipub ju nii olema, et Eesti tüdrukud lähevad pigem Taani poistele mehele, mitte vastupidi. Emake loodus tundub status quo säilitamise eest hoolitsevat...
Eesti pilte saab muidu vaadata siit... (otse loomulikult on meil sadu pilte Jaku tantsuvõistluselt, aga ega ma neid kõiki siis üles ei laadinud.)
Ja pildikesi Taani kevadest saab vaadata siit. Märgin ka ära, et nüüd on mul fototõend sellest, et ka tuvid munevad. Tabasime nimelt teolt hauduva tuvi, ma siiamaani olen küll olnud siiralt veendunud, et tuvid vormiti savist ja sulgedest kunagi maailma alguses välja ja siiani on nad olnud muutumatu konstant - sest ütelge, on keegi teist kunagi tuvipoega näinud?

1 kommentaar:

Olive Tree Guitar Ensemble ütles ...

Hi, it's a very great blog.
I could tell how much efforts you've taken on it.
Keep doing!