2008-07-12

Kabjad või mitte kabjad - selles on küsimus

Nagu juba eespool kirjeldatud, olen ma see, kes tööl telefonile vastab ja tulekahjusid kustutab, kui enamik ülejäänud rahvastikust kas on puhkusel, läheb puhkusele või on äsja puhkuselt naasnud ning vajab aeglases tempos tööõhkkonda reaklimatiseerimist. Ja puhkust võetakse Taanis üldiselt kaunis tõsiselt - Taanile on kombeks vähemalt kolm nädalat korraga. Millest ma aru ei saa, on see, et kui toimub mingi üleüldine puhkamine, siis kust kõik see töö tuleb, mis mu kirjutuslauale kuhjub.
Tööst vabal ajal on muidu rahu ja vaikus. David on Ungaris, nii et kui ma selleks aega leian, võin ma vabalt tibidega ringi jaurata, lord Peter Wimsey't lugeda ja käia kinos vaatamas filme, mille kohta ma tavaolukorras peaksin aru andma, mis pagana pärast ma neid vaatama tahan minna. Täna käisin ma vaatamas uut Narniat. Esimest osa käisime Eevaga vaatamas millalgi jube ammu (ilmselt siis, kui see kolm aastat tagasi välja tuli), ja ega ma sellest palju ei mäleta peale paari üpris pedofiiliahõngulise stseeni ja selle, et filmi kõige pandavamal kutil olid kahjuks kabjad. Pean ütlema, et võrreldes esimese osaga on progress märgatav - noorhärra, kes nimiosalist mängib, on nii nunnu, et ma heameelega võtaks ta endaga koju kaasa, paneks ta kappi ja siis mõnikord võtaks välja ja mängiks temaga. Samas tundub mulle ebatõenäoline, et ta mulle väga muljet avaldaks filmides, kus ta keskaegset vormirõivastust ei kanna ja tõrvikuga hobuse seljas ringi ei kappa, mis iseenesest on kurb, sest sellisel juhul ei jää mul muud üle, kui oodata seeria järgmist väljaannet, kus noorhärra IMDB andmetel samuti figureerib.
Muidu - läänerindel on muutusteta, kui välja arvata uudis, et David läinud nädalal austas ülikooli oma magistritöö üleandmisega ja ühtlasi skooris hästitasuva töökoha ühes kohalikus personaliotsingufirmas.

Kommentaare ei ole: