2009-11-26

25.11.2009 18:47

from: peter100@hotmail.com

to: puupood@puupood.dk


Armas Puupood,

Kirjutan teile, kuna olen nüüd teilt kaks korda tellinud ahjukuivi küttepuid. Esimesel korral olid puud tõepoolest kuivad, sellel korral on aga asi sellest kaugel. Mu naine ja mina elame korteris ja kamin on meie peamine soojusallikas. Nende puudega, mis teilt seekord ostsime, peame paraku kõiki aknaid iga päev mitu tundi pärani lahti hoidma, kuna neid on peaaegu võimatu põlema saada – ja sealt tuleb nii palju suitsu, et korteris on võimatu olla.

Nende puude kütteväärtus on täiesti olematu ja see on täiesti ebamõistlik, et me maksame teile lisaraha ”ahjukuivade” puude eest, kui me saame puud, mis on nii niisked, et neid on täiesti võimatu süüdata.

Lisaks sellele lubate oma kodulehel, et ”võtame teiega kohe peale tellimuse saamist ühendust, muuhulgas täpse tarneaja suhtes”. Mõlemal korral olen palunud teid mulle teada anda, millal puud saabuvad, ja kummalgi korral ei ole me midagi teist kuulnud.

Palun teiepoolset tagasisidet.

Parimate soovidega,

Peter Petersen


25.11.2009 19:52

from: jens@puupood.dk

to: peter100@hotmail.com


Tere Peter,

Me helistame alati umbes 1 tund enne puude kohaletoimetamist, kui kliendil on teised soovid, tuleb see tellimusse kirjutada.

Mul on ainult ahjukuivad puud laos ja ma toimetan need alati kohale suletud kaubikus. Erandiks on ainult juhud, kui klient on tellinud kraana.

Meie puude veesisaldus on alati alla soovitusliku 20%. Meie mõõtmised näitavad, et veesisaldus on tavaliselt 15 ja 20% vahel.

Sul on loomulikult täielik õigus puud meile tagastada, nii et anna mulle teada, kuskohas torn seisab, kuna sa ei ole öelnud, kes sa oled ja kus sa elad. Kui torn on puutumata ja samas seisukorras kui ta teile toimetatud sai, maksame kogu raha tagasi.

Parimate soovidega,

Jens Jensen


26.11.2009 09:02

from: peter100@hotmail.com

to: jens@puupood.dk


Kallis Jens,

Tänan sinu kiire ja mõistva vastuse eest. See on sinust ülimalt armas, et sa kompensatsiooniks meie kannatuste eest soovid meile hästitoimiva keskkütte paigaldada. Võtame sinuga selles osas ühendust nii kiiresti kui võimalik.

Selles suhtes, et te alati 1 tund enne saabumist helistate, on sul täielik õigus. Kontrollisin just, ja tuleb välja, et härjapõlvlane, kelle olen palganud oma telefonile vastama, oli mõlemal korral just sel ajal puhkusel.

Nagu kokku lepitud, tahame meeleldi puud teile tagastada ja samuti ka makstud raha tagasi saada. Arusaadavalt on torn puutumata ja seisab endiselt ukse ees, kuhu te ta jätsite, välja arvatud väike osa, mis neljandal või viiendal katsel tule süül hävis. Selles osas olen oma kindlustusandjaga jooksvalt ühenduses.

Mul on kahju kuulda, et postituvi, kes puud mõlemal korral meile toimetanud on, vahepeal röövlite küüsi on langenud, mistõttu mu kontaktandmed on kaduma läinud. Kas me sellist Taanit tahtsimegi... Loodan, et süüdlased varsti kätte saadakse ja õiglase karistuse kannavad.

Palju tänu,

Peter


26.11.2009 09:05

from: jens@puupood.dk

to: peter100@hotmail.com


Kuskohas ma oma kirjas ütlesin, et ma teile keskkütte installeerin?! Ma pole midagi sellist lubanud!

Jens


26.11.2009 11:12

from: peter100@hotmail.com

to: jens@puupood.dk


Armas Jens,

Kirja manusest leiad nimekirja keskkütteteenusepakkujatest, keda eelistaksime kasutada – olen kahe esimesega kokku leppinud, et võtad nendega järgmise paari päeva jooksul ühendust.

Mõistan täiesti, et kuna ahi, mida puude kuivatamiseks kasutate, asub tiigi põhjas, on 20%-line veesisaldus juba iseenesest märkimisväärne saavutus. Anna oma töötajatele edasi mu komplimendid.

Parimatega,

Peter


26.11.2009 11:29

from: jens@puupood.dk

to: peter100@hotmail.com


Sa oled täiesti haige! Kui sa mulle veel kirjutad, kaeban su ahistamise eest kohtusse!


26.11.2009 12:15

from: peter100@hotmail.com

to: jens@puupood.dk


Kallis Jens,

Tahtsin sind veelkord tänada mõistva suhtumise eest. Oleme vahepeal otsustanud oma korteris avada suitsutatud delikatesside müügipunkti, mistõttu keskküttega võib umbes kuu aega oodata. Võtan ühendust niipea, kui teema jälle aktuaalne on. Kuna minu korteris asuvast kaminast on nüüdseks saanud linnaosa suurim keskkonnasaasteallikas, on sinu pakkumine sellega seotud trahvid maksta väga suuremeelne – millisele aadressile võin ma arve saata?

Tervitustega,

Peter


26.11.2009 12:30

from: jens@puupood.dk

to: peter100@hotmail.com


Kuradi ahv!

4 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Ma sain ka ükskord nii märjad puud, et sel ajal, kui normaalsed puud peaksid põlema minema, lämmatas puudest välja visisev veeaur ilusasti tekkinud leegi. Tegelt nende puude seal oli u 1 ruum kuivi ka, see oli nimelt see osa, mis oli kaubikus ukse juurde laotud. Selle peale helistas isa neile, kes puud tõid, ja ütles: "Mul on teile ainult kas sõna: tarbijakaitse ja maksuamet!" Selle peale tõid nad tasuta 1,5 ruumi kuivi juurde. Aga järgmisel aastal kõlbasid ned märjad juba väga hästi! Ma ei tea küll, mis teid sel aastal siis peaks lohutama.

Anonüümne ütles ...

Ma soovitan teha kaminasse tule ja tassida puud selle ette kuivama...

Cat Power ütles ...

Jaa, ja siis kui elekter ära läheb, paneme küünlad põlema ja vaatame telekat :p

Anonüümne ütles ...

hea algus